O NÁS


Pension Telč Kamenné slunce

Pension Telč Kamenné slunce se nachází přímo v ústí historického náměstí města Telče, náměstí Zachariáše z Hradce. Pension Telč stojí přímo naproti románské věži svatého Ducha, nejstarší dochované stavební památce v Telči.

pension-telc-kamenne-slunce-mapa02

penzion-ubytovani-telc-kamenne-slunce

Pension Telč – stylové ubytování v historickém jádru Telče

Pension Telč Kamenné slunce Vám nabízí celkem 17 lůžek v 7 pokojích. Prohlédněte si fotogalerii a vyberte si ten “Váš”. K dispozici jsou čtyři pokoje dvoulůžkové, jeden třílůžkový, prostorné čtyřlůžkové studio s vlastní kuchyňkou a romantický podkrovní dvoulůžkový apartmán s kuchyňkou, krbem a velkou vířivou vanou přímo v prostoru místnosti.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Z oken našeho pensionu je krásný výhled na Ulický rybník, okolní krajinu, historické náměstí a románskou věž. Hostům je k dispozici stylová společenská místnost s kuchyňkou, krbem, kulečníkovým stolem a velkou LCD televizí. Snídaně formou bufetu podáváme v samostatné jídelně s výhledem na náměstí.

penzion-ubytovani-telc-kamenne-slunce-pokoje

Pension Telč – ubytování v domě se zahradou

Naší chloubou je “tajná” a opečovávaná zahrada s jezírkem. Zahrada je totiž skrytá před okolím původní středověkou městskou hradbou a posezení pod slunečníkem doslova láká k nerušené relaxaci. K odpočinku využijte ratanovou houpačku nebo závěsnou houpací postel v altánku s travnatou střechou a vyhřívat se můžete na lehátku u jezírka s rybičkami a lekníny. Součástí zahrady je také poslední zachovalá románská bašta v Telči, která prošla citlivou rekonstrukcí a dnes slouží jako zahradní domeček s posezením a možností grilování.

penzion-ubytovani-telc-kamenne-slunce-zahrada

Další služby

V našem pensionu Vám nabízíme možnost parkování na uzavřeném dvoře (za poplatek). Uschovat u nás můžete také svá kola či lyže. V pensionu se můžete zdarma připojit na wi-fi internet, v recepci Vám poradíme kam na výlet, věnujeme Vám mapy a informační brožury, zapůjčíme knihy o Telči.

 

Přijeďte si k nám užít Telč, těší se na Vás tým pensionu Telč Kamenné slunce.

Pension Kamenné slunce
Palackého 27
588 56, Telč
+420 732 193 510
www.kamenne-slunce.cz
pension@kamenne-slunce.cz

JAZYK / LANGUAGE
FIND US ON FACEBOOK