COVID AKTUALITY - 11/2021

Milí hosté,

virové období je opět v plném proudu, ale nevadí. Dezinfekce jsou připraveny na svých místech, Vy máte své platné certifikáty, nepojedete k nám s teplotou, ve vnitřních společných prostorách penzionu použijete roušky a pobyt v Telči si užijete jako kdykoliv jindy....

Těšíme se na Vás, tým penzionu 

 

Před přijezdem si prosím prostudujte aktuální znění vládních nařízení na odkazech níže. Během chceck-in budete vyzváni k předložení certifikátu, který dokládá splnění podmínek stanovených pro poskytnutí ubytování, tedy očkování nebo prodělání nemoci. Na základě negativního PCR testu vás ubytujeme v případě, že cestujete z důvodů pracovních, podnikatelských nebo obdobných důvodů, za zdravotními službami nebo z důvodu nezbytné pěče o jinou osobu. Důvod Vaší cesty potvrdíte podpisem čestného prohlášení na recepci. Děkujeme za spolupráci. 

 

AKTUÁLNÍ ZNĚNÍ VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ PRO POSKYTNUTÍ UBYTOVÁNÍ 

 

Znění mimořádného opatření z 22.11.2021

 

Výňatek z opatření: Výjimky umožňující poskytnout ubytování na základě PCR testu

e) bez splnění podmínek podle písmene b) a c) lze ubytovací služby poskytnout:
i) osobám, které se ubytují z důvodů pracovních, podnikatelských nebo obdobných, které nelze odložit,
ii) osobám, které se ubytují z důvodů nezbytné potřeby péče o jinou osobu,
iii) osobám, které se ubytují za účelem toho, že jim mají být poskytovány zdravotní služby,
iv) osobám, které již jsou ubytovány ke dni nabytí účinnosti tohoto mimořádného opatření, a to nejdéle po dobu sjednanou přede dnem nabytí účinnosti tohoto mimořádného opatření.

 

 

Vánoce 2021 v Telči

Naši milí hosté...
 
Máme pro Vás jednu mimořádnou nabídku. Penzion Kamenné slunce nabízíme k pronájmu během Vánočních svátků 2021 jako celek. Pokud jste velká rodina, parta kamarádů nebo kolegů a rádi byste letos prožili Vánoce v Telči, zpozorněte. K dispozici je celý penzion (včetně oblíbeného apartmánu s vířivkou!) v rozmezí 23.12.-29.12.2021. Minimální délka pronájmu je 3 noci během těchto dní. Kapacita penzionu je 16 plnohodnotných lůžek a 3 přistýlky. Pobyt je možný pouze bez snídaně, k dispozici Vám samozřejmě bude vybavená kuchyňka s lednicí a společenská místnost s krbem.
 
Více informací Vám poskytneme na e-mailu: pension@kamenne-slunce.cz
Cena pronájmu závisí na počtu hostů a délce pobytu, rádi Vám připravíme individuální cenovou nabídku. 
 
 

Malíři Míla Doleželová a Jiří Mareš se vrací do Telče!

Zpráva, která nás neskutečně těší. 

 

Citujeme ze stránek Univerzitního centra Telč:

"Po složité cestě, a až téměř po třiceti letech od úmrtí významné telčské malířky Míly Doleželové, se většina jejích děl, a také děl jejího muže, rovněž akademického malíře, Jiřího Mareše, vrací zpět do Telče. Dohodli se na tom zástupci České dominikánské provincie a Univerzitního centra Masarykovy univerzity, kteří společně s městem Telč a Krajem Vysočina připravili první malou letní expozici vybranou z obrazů z pozůstalosti obou malířů, nyní Masarykově univerzitě do Telče dlouhodobě zapůjčených."

 

Zahájení výstavy: 1.7.2021 v 16 hodin v knihovně Univerzitního centra v Telči

 

Více informací zde

Dárkové poukazy 2020 - prodloužení platnosti

Milí hosté, vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci prodlužujeme platnost dárkových poukazů vystavených v roce 2020 do konce roku 2021. Je nicméně třeba počítat s tím, že u nové rezervace může být rozdíl v ceně oproti původní kalkulaci, např. z důvodu původní rezervace ve vedlejší sezoně a nové rezervace v hlavní (duben-červen a září) nebo TOP sezoně (červenec -srpen). 


Při rezervaci online prosím uvádějte číslo Vašeho dárkového poukazu v příslušném poli rezervace nebo v poznámce.

 

V případě nejasností nás kontaktujte na e-mailu: pension@kamenne-slunce.cz, děkujeme za pochopení.

JSME TU!

 

 

Jaká byla zima v Telči?

 

Taková byla letos zima na Vysočině, u nás v Telči. Původně jsme měli v plánu Vás tímto videem lákat k nám do penzionu na zimní pobytové balíčky... Situace se nakonec vyvinula trochu jinak. Rádi bychom se s Vámi o tu krásu, zamrzlé rybníky a pocukrované střechy podělili alespoň dodatečně. Přejeme Vám příjemný let...
 
Podpořil Kraj Vysočina.
 
Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510 - Tereza 

     (+420) 731 604 644 - Květa

  pension@kamenne-slunce.cz

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník