Podvodné zprávy přes platformu Booking.com

Naši milí hosté,

 

ubytovací portál Booking.com čelí útokům podvodníků. Prosíme, při komunikaci s tímto portálem buďte obezřetní, množí se podvodné zprávy s odkazy na provedení platby pomocí platební karty. Jeden takový útok proběhl dnes, 30.8.2023 ve 13:33 hodin a podvodné zprávy byly rozesílány i našim hostům. Situaci řešíme se společností Booking.com.

 

Naše ubytování žádné online platby prostřednictvím portálu Booking.com nepřijímá, pokud by Vám taková zpráva od Booking.com jménem našeho penzionu přišla, jedná se o PODVODNOU ZPRÁVU, prosíme nereagujte na ni a dejte nám o situaci vědět - telefonicky, nebo e-mailem. 

 

 

Anebo úplně nejlépe, rezervujte si ubytování bez prostředníků, tedy napřímo - přímo zde na našem webu v sekci: ONLINE REZERVACE.

 

Děkujeme za spolupráci.

Tým penzionu

 

Děkujeme za pochpení

Tým penzionu

 

 

 

Projekt opravy původní románské hradby spolufinancován EU

Vážení návštěvníci historické Telče, naši milí hosté, 

 

za finančního přispění EU byla v letech 2021-2023 opravena část historické hradby příslušející k domu č.p. 27 v Palackého ulici v Telči. Přímý pohled na opravenou část je z ulice Hradební, kde si přímo můžete „osahat“ více
než 500 let staré původní kamenné zdivo. Vnější prohlídka je možná kdykoliv.


Pro vážné zájemce je umožněna prohlídka i jižní strany hradby, kde uvidíte i meziprostor mezi jednotlivými hradebními zdmi „tzv. Šanci“ a kruhovou hradební věžičku. Ta je viditelná i z hlavní komunikace vedoucí skrz bránu na náměstí (v proluce pohledem vlevo). Protože pozemek je v soukromém vlastnictví fyzické osoby, tuto návštěvu musíte předem objednat na
telefonu 602 457 889, nebo emailem: petr.piza1@gmail.com

 

Přílohy
jpgOPRAVA A ZPŘÍSTUPNĚNÍ HRADEBNÍ ZDI PALACKÉHO 27 [jpg, 470 kB]
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

E-maily

Milí hosté, 

stává se, že se k nám nedostane některý z Vašich e-mailů. Občas nám Vaše zpráva spadne do spamu, zůstane viset na serveru, nebo zkrátka "nepřijde", a to i přes veškerou naši snahu mít správně nastavené spamfiltry atd. Prosíme Vás o spolupráci, pro jistotu připojte do Vámi posíláného e-mailu v kopii i naši sekundární e-mailovou adresu na gmail, kterou uvádíme níže.

Děkujeme za pomoc, Tým penzionu

 

pension@kamenne-slunce.cz

kamenneslunce@gmail.com

 

 

A znovu VISTÁRIE

Když rozkvete, tak si zkrátka nemůžeme pomoct a máme oči jen pro ni. A nejen oči. Jak ona voní! 

Fotky jsou z loňského jara, kdy byla opravdu královská. Ale: sápala se do okapů, vavštěvovala sousední fasády a pravidelně zasypávala chodník pod sebou květy i listím. Aby nám nepřerostla přes hlavu, je třeba jí čas od času krotit. V loňském roce proběhl radikálnější řez, a tak letos není záplava modrofialových květů tak bohatá.

 

JARO JE TU

Milí hosté, 

jaro je konečně tady. Dorazilo i k nám na Vysočinu, naše zahrana pod hradební zdí začíná pučet ... A my s napětím čekáme, až se v květnu rozkvete také naše milovaná vistárie na fasádě. 

 

 

Vánoční pobyty 2022

Vážení a milí hosté, 

 

v období Vánočních svátků a Silvestrovského víkendu (23.12.2022 - 1.1.2023) bude náš penzion otevřen. Rezervce jsou možné minimálně na 3 noci. Během těchto dní bohužel nenabízíme možnost snídaní. V penzionu je k dispozici kuchyňka a společenká místnost s jídelním stolem, kde si můžete uvařit a nachystat snídani šampionů ve vlastní režii.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 

Tým penzionu

 

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník