Chci darovat poukázku do penzionu v Telči

To nás těší! Věříme, že udělá Vašim blízkým radost. Jak postupovat se dozvíte na řádcích níže.

 

 

Postup objednání a pravidla pro uplatnění voucherů:

 

A) Poukázka na konkrétní termín - objednejte pobyt online zde: https://www.kamenne-slunce.cz/cz/online-rezervace/

Do poznámky připište, že půjde o dárkovou poukázku a připojte kontaktní údaje na hosta (jméno, telefon, e-mail). Pokud by obdarovaný nemohl přijet v rezervovaném termínu, má možnost pobyt bez problému přesunout, a to nejpozději 3 dny před termínem nástupu, v rámci pravidel pro Storno (viz Stornopodmínky na stránce s online rezervacemi). Případný rozdíl v ceně pobytu oproti vystavené a uhrazené poukázce doplatí host na místě v hotovosti. Pokud by byla cena nového pobytu nižší, peníze se nevrací. 

Na Apartmán na víkendový pobyt lze vzhledem k velké poptávce objednat pouze poukázku s konkrétním termínem pobytu, pro všední dny lze vybrat i otevřenou poukázku (viz níže).

 

B) Otevřená poukázka na vámi zvolenou částku - Vámi obdarovaný si sám vybere a zarezervuje online vyhovující termín, typ pokoje a další služny. Při rezervaci zadá číslo poukazu do našeho systému a hodnotu pouzkázky mu odečteme jako slevu z ceny pobytu. Doporučujeme se podívat předem do našeho online rezervačního systému pro představu o cenách ubytování v jednotlivých sezonách a podle toho se rozhodnout, na jakou hodnotu poukázku vystavit. Ceny dvoulůžkových pokojů se mění v průběhu roku podle konkrétní sezony. Děkujeme za pochopení.

 

Platnost: platnost poukázek je 6 měsíců od vystavení

Platba: probíhá bankovním převodem

Objednávky: buď přímo online (viz bod A) nebo e-mailem pension@kamenne-slunce.cz 

 

Prosíme Vás, objednávejte s dostatečným předstihem. Nejpozdější termín pro objednání Vánočních poukázek je 19.12.2022

Mám dárkovou poukázku na ubytování v Telči

Obdaroval Vás někdo poukázkou do našeho penzionu? Báječné. Zde se dozvíte co a jak. 

 

Typ voucheru:

 

A) Poukázka na konkrétní termín

  • Váš pobyt je již rezervován a termín Vám vyhovuje. Skvělé. Vše potřebné před příjezdem se dozvíte zde. 
  • Termín se Vám nehodí a rádi byste jej rovnou přesunuli? Podívejte se do našeho online rezervačního systému a najděte si nový. Nový pobyt si můžete buď rovnou zarezervovat a do poznámky připsat, který pobyt tím rušíte. (Každá rezervace má číslo začínající symbolem #)
  • Případný rozdíl v ceně nového (přesunutého) pobytu oproti hodnotě vystavené a uhrazené poukázky doplatíte na místě v hotovosti. Pokud by byla cena nového pobytu nižší, peníze se bohužel nevrací. 
  • Změní se Vám nečekaně plány? Pobyt lze bezplatně přesunout nejpozději 3 dny před příjezdem. Při pozdějším zrušení uplatňujeme naše stornopodmínky a z hodnoty poukazu Vám odečteme 50% jako stornopoplatek. Zbylou hodnotu si můžete vyčerpat na jiném, budoucím pobytu, který si můžete sami zarezervovat online a postupovat jako v případě otevřené poukázky (viz níže, bod B)
  • Je to moc složité? Napište nám nebo zavolejte, pomůžeme Vám.

 

B) Otevřená poukázka na konkrétní částku

  • Vybere a zarezervuje si pobyt online. Při rezervaci zadejte číslo poukazu do políčka "Voucher", případně do "Poznámky", ideálně na obě místa :). Hodnotu pouzkázky Vám odečteme jako slevu z ceny Vámi zarezervovaného  pobytu. Pokud je cena Vámi zvoleného pobytu / termínu nižší, než hodnota poukázky, peníze se bohužel nevrací. 
  • Vaši rezervaci Vám potvrdíme elktronicky. Vše potřebné před příjezdem se dozvíte zde. 
  • Změní se Vám nečekaně plány? Pobyt lze bezplatně přesunout nejpozději 3 dny před příjezdem. Při pozdějším zrušení uplatňujeme naše stornopodmínky a z hodnoty poukazu Vám odečteme 50% jako stornopoplatek. Zbylou hodnotu si můžete vyčerpat na jiném, budoucím pobytu, který si můžete znovu sami zarezervovat online.
  • Je to moc složité? Napište nám nebo zavolejte, pomůžeme Vám.

 

Platnost: platnost poukázek je vždy uvedena na voucheru a bohužel ji neprodlužujeme.

 

Děkujeme a už teď se na Vás těšíme.

Tým penzionu

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník