Ubytování v centru Telče s možností parkování

Náš penzion se nachází v historickém járdu Telče a jako jeden z mála penzionů v centru nabízí možnost parkovaní v soukromém dvoře. Počet míst na parkovišti je omezen. Kapacita parkoviště je 6 osobních aut a nepokrývá tak celou kapacitu penzionu. Parkovnání je zpoplatněno částkou částkou 100 Kč / auto / noc. Místo je třeba si zarezervvat předem a přednost mají dřívější rezervace. 

 

Prostoru na parkovišti přímo pod středověkými hradbami opravdu není mnoho, proto prosím počítejte s tím, že bude třeba při parkování značně manévrovat. Pro ty z Vás, kteří se na parking nevejdete, nabízíme možnost dočasně zaparkovat při vykládání věcí. Následně prosím využijte veřejná parkoviště, kterých je v Telči hned několik.  

 

Vjezd na parking je z ulice Hradební, viz mapka. Penzion i parkoviště jsou v areálu historického centra, pro průjezd Dolní branou vedocí na náměstí Zachariáše z Hradce budete potřebovat Povolení k vjezdu. Můžete si jej stáhnout zde, nebo si ho vyžádejte hned po příjezdu.

 

Přílohy
pdfKudy k nám - parking [pdf, 233 kB]
Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník