Naše pokoje

Zveme Vás na návštěvu. Nakoukněte k nám okem fotografů duoTraga a podívejte se, jak to u nás v podkroví vypadá. Každý pokoj je jiný a každý má své kouzlo. V podkroví penzionu se nachází 4 dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, jeden dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky a také náš stylový Apartmán s otevřenou dispozicí, masážní vanou a krbem. Rodinný čtyřlůžkový pokoj s kuchyňským koutem, přezdívaný "Studio", najdete v prvním patře domu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Naše dvoulůžkové pokoje nejsou vybavené televizí. Jsme ale přesvědčení, že Vám chybět nebude... vždyť v Telči a okolí je toho tolik k obdivování. Pokud byste přece jen nechtěli minout oblíbený pořad, zprávy nebo sportovní utkání, vyberte si LCD televizí vybavený Apartmán, Studio, anebo můžete využít televizi ve společenské místnosti v prvním patře.

 

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

 

Můžeme si vybrat konkrétní dvoulůžkový pokoj (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí: Pokoje 1, 3, 4, 5):

  • V hlavní sezoně (Velikonoce až konec září) Vám bohužel konkrétní pokoj nemůžeme zaručit. O umísťování rezervací rozhoduje náš systém s ohledem na optimalizaci dostupnosti. Pokud to však situace dovolí, pokusíme se Vám vyjít vstříc.
  • Ve vedlejší sezoně je většinou možné si vybrat. Vaše přání zapište do poznámky. 

 

Mají pokoje klimatizaci?

  • Ne. Žádný z našich pokojů nemá klimatizaci. A ano, v létě je v podkroví horko. Doporučujeme větrat celou noc, přes den okna zavřít a zatáhnout žaluzii. 

 

V recenzích se píše, že je penzion hlučný. Je to pravda?

  • Ano. Náš penzion se nachází v domě starém 355 let a nemůže ani v nejmenším nabídnout zvukový komfort odizolované novostavby. K tomu připočtěte věžní hodiny přímo naproti penzionu a trochu nočního života hlavní sezony v Telči.
  • Nabízíme Vám nádhernou zahradu pod hradební zdí, nezaměnitelný genius loci historického domu a srdce na dlani. Ale ticho a klid, to bohužel neumíme.... Pokud jste citliví na hluk a hledáte tichý odpočinek, raději k nám nejezděte. V Telči najdete mnoho dalších možností ubytování. 

 

 

 

 

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník