Naše pokoje

 

 

Zveme Vás na návštěvu. Nakoukněte k nám okem fotografů duoTraga a vyberte si pokoj podle Vašich představ. Každý je jiný a každý má své kouzlo. V podkroví penzionu se nachází 4 dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, jeden dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky a také náš stylový Apartmán s otevřenou dispozicí, masážní vanou a krbem. Rodinný čtyřlůžkový pokoj s kuchyňským koutem, přezdívaný "Studio", najdete v prvním patře domu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Naše dvoulůžkové pokoje nejsou vybavené televizí. Jsme ale přesvědčení, že Vám chybět nebude... vždyť v Telči a okolí je toho tolik k obdivování. Pokud byste přece jen nechtěli minout oblíbený pořad, zprávy nebo sportovní utkání, vyberte si LCD televizí vybavený Apartmán, Studio, anebo můžete využít televizi ve společenské místnosti v prvním patře.

 

Tak pojďte dál...

 

Na Vaše letní dotazy: naše pokoje nemají klimatizaci. Doporučujeme větrat celou noc, přes den okna zavřít a zatáhnout žaluzii.  

 

 

 
Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510 - Tereza 

     (+420) 731 604 644 - Květa

  pension@kamenne-slunce.cz

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník