NAŠE OSOBNÍ TIPY V TELČI (a okolí)

Milí hosté, máme pro Vás pár ryze osobních tipů na spřátelené podniky, svěží aktivity nebo místa, která se nám v Telči a nejbližším okolí dostala pod kůži trochu více, než ta ostatní. Berte to prosím jako subektivní doporučení a nehněvejte se, že na našem webu nenajdete nic o zámku, náměstí nebo přilehlých kostelech. Jsme si jistí, že hodnotných turistických informací a tipů na výlety po okolí "Města šťastných lásek" získáte dostatek v "Íčku" nebo na Oficiálních webových stránkách města Telče. Přijmětě pozvání do Telče viděné našima očima, okuste ji našimi mlsnými chuťovými pohárky a vydejte se na místa, která jsou nám blízká.

Bistro Café Friends

Nejenže má Café Friends z celé Telče nejkrásnější interiér (a pro to máme obzvlášť velkou slabost!), hlavně si tu ale báječně zasnídáte, poobědváte nebo třeba jen posedíte u kávy a jednoho z bohaté přehlídky dortů. Bistro je v současné době jedinou vlaječkou na Gastromapě Lukáše Hejlíka široko daleko. Tak ho nevyhnechte. A víte co? Z našeho penzionu je to do Café Friends jen 63 kroků. 

cafefriends.cz

Co se děje v Telči

 
Sledujte aktuální dění v Telči a naplánujte si pobyt podle toho,
co Vás baví a zajímá!

 

Pod tímto odkazem naleznete Oficiální kalendář akcí města Telče. 

Telč z balónu

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník