Pokoj č. 4

Pokoj číslo 4 má okno v jižní štítové stěně našeho domu, takže si určitě umíte představit, jak krásné světlo tudy do pokoje proudí. Z okna je výhled vysoko nad střechy okolních domů a na přilehlé rybníky. Uvidíte i krásnou šindelovou střechu Horní brány. Dvě střešní okna ukazují románskou věž svatého Ducha v celé kráse. Pokoj nabízíme standardně jako dvouůžkový, ale je možné ho na přání doplnit o přistýlku. Pokud plánujete přijet ve třech a vmáčknete se pod šikminu, napiště si oni.

 

Cena pokoje závisí na aktuální sezoně (vedlejší, hlavní, top sezona) a obsazenosti pokoje (1-2 osoby), konkrétní cenu naleznete při zadání termínu pobytu do rezervačního systému v sekci ONLINE REZERVACE. Pozn.: Přistýlka není zahrnuta v ceně, řeší se individuálně.

 

Pro individuální nabídku (skupiny, firemní akce, svatby apod.) nás prosím kontaktujte, najdeme společně vhodné řešení na míru. 

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník