Online rezervace ubytování v Telči

Pro vytvoření online rezervace nejprve zadejte ve formuláři níže data plánovaného pobytu, poté se Vám zobrazí dostupné pokoje ve Vámi vybraném termínu. Druhou možností je otevřít záložku "Obsazenost", kde uvidíte přehledný kalendář, zelená = dostupné pokoje, červená = obsazeno. Klikněte na vybraný den pro zvolený pokoj a pokračujte dále podle instrukcí. 

 

 

COVID AKTUALITY

Milí hosté, 
v současné době nabízíme pouze ubytování pro služební cesty (a další výjimky viz níže) v souladu s nařzením vlády. Prosíme uvádějte v době trvání opatření do poznámky své rezervace účel pobytu. Ubytování je umožněno pouze bez snídaně, upřednostňujeme samoobslužný chceck-in. Vaši pracovní cestu nutné doložit potvzrením od zaměstanavatele nebo objednatele služby u živnostníků. Rodinní příslušnící jak doprovod Vašeho služebního pobytu nejsou povoleni.
 
Více informací o možnostech ubytování Vám rádi poskytneme na číslech: +420 732 193 510  nebo  +420 731 604 644. Děkujeme za pochopení.

 

Vláda ČR zakazuje:
poskytování ubytovacích služeb, s výjimkou poskytování ubytovacích služeb:
a) pouze osobám, pro které je toto ubytování nezbytné k výkonu zaměstnání, povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, přičemž:
     i) tento účel je každá osoba, které je ubytování umožněno, povinna prokázat před zahájením ubytování písemným potvrzením zaměstnavatele nebo objednatele,
     ii) provozovatel je povinen vyžadovat prokázání účelu podle bodu i) a uchovávat jej po celou dobu pobytu ubytované osoby,
b) osobám, kterým byla nařízena pracovní povinnost podle krizového zákona,
c) cizincům, jestliže nemají jiné bydliště na území České republiky a kteří mají oprávnění ke vstupu a pobytu na území České republiky v souladu s jinými předpisy,
d) osobám, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa,
e) osobám za účelem dokončení ubytování zahájeného před účinností tohoto usnesení vlády, jestliže nemají jiné bydliště na území České republiky.

STORNO PODMÍNKY

Odesláním online rezervace nebo závazným potvrzením telefonické / e-mailové rezervace host vyjadřuje svůj souhlas s následujícími storno podmínkami.

 

STORNO PODMÍNKY: 

Zrušení rezervace ZDARMA je možné nejpozději 2 dny před nástupem (tedy např. při příjezdu v pátek bezplatné zrušení nejpozději ve středu). V případě pozdějšího zrušení rezervce bude účtován storno poplatek ve výši 50% z celkové částky za pobyt. Děkujeme za pochopení.

Ubytování v našem penzionu Kamenné slunce si můžete zarezervovat také:

telefonicky: 

+420 732 193 510 (Tereza)

+420 731 604 644 (Květa)

 

e-mailem: pension@kamenne-slunce.cz

 

osobně: na adrese Palackého 27, 588 56 Telč

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510 - Tereza 

     (+420) 731 604 644 - Květa

  pension@kamenne-slunce.cz

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník