Studio

Studio je čtyřlůžkový (nejen) rodinný pokoj v prvním patře penzionu. Je vybaven manželskou postelí, dvěma oddělenými lůžky a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Z oken je výhled do Palackého ulice na věž sv. Ducha a šikmý výhled na náměstí Zachariáše z Hradce. V pokoji je jídelní stůl, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a dřezem. Není zde varná deska, k vaření můžete využít kuchyňku, která je součástí společenské místnosti ve stejném patře. Pro nerušený spánek jsme přidali zatemňovací závěsy a v postelích na Vás budou čekat prodloužené přikrývky.

 

Cena pokoje závisí na aktuální sezoně (vedlejší, hlavní, top sezona) a obsazenosti pokoje (3-4 osoby), konkrétní cenu naleznete při zadání termínu pobytu do rezervačního systému v sekci ONLINE REZERVACE.

 

Pro individuální nabídku (skupiny, firemní akce, svatby apod.) nás prosím kontaktujte, pokusíme se najít vhodné řešení na míru. 

 

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník