Studio

Studio je čtyřlůžkový (nejen) rodinný pokoj v prvním patře penzionu. Je vybaven manželskou postelí, dvěma oddělenými lůžky a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Z oken je výhled do Palackého ulice na věž sv. Ducha a šikmý výhled na náměstí Zachariáše z Hradce. V pokoji je jídelní stůl, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a dřezem. Není zde varná deska, k vaření můžete využít kuchyňku, která je součástí společenské místnosti ve stejném patře. Pro nerušený spánek jsme přidali zatemňovací závěsy a v postelích na Vás budou čekat prodloužené přikrývky.

 

Cena pokoje závisí na aktuální sezoně (vedlejší, hlavní, top sezona) a obsazenosti pokoje (3-4 osoby), konkrétní cenu naleznete při zadání termínu pobytu do rezervačního systému v sekci ONLINE REZERVACE. V hlavní sezoně satndardně nepřijímáme na víkendy jednodenní rezervace. Děkujeme za pochopení.

 

Pro individuální nabídku (skupiny, firemní akce, svatby apod.) nás prosím kontaktujte, pokusíme se najít vhodné řešení na míru. 

 

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510 - Tereza 

     (+420) 731 604 644 - Květa

  pension@kamenne-slunce.cz

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník