Apartmán

Apartmán je ... zkrátka speciální. Otevřená podkrovní dispozice, masážní vana v prostoru, krb, podlaha z původních půdových dlaždic s podlahovým topením. Tohle místo si Vás získá. Během renovace, která proběhla v lednu a únoru letošního roku, právě tento pokoj prodělal největší proměnu. Manželskou postel jsme umístili do prostoru a původní spací koutek proměnili v malou TV a odpočinkovou zónu. Na pokoji přibyla přistýlka v podobě samostatného lůžka a také tmavomodrá pohovka je rozkládací. Takže pokoj můžete navštívit nejen ve dvou, ale i s rodinou nebo přáteli. Na pokoji je koupelna se sprchovým koutem a také vybavená kuchyně s vestavnou lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a malou sklokeramickou varnou deskou.

 

Náš industriální 360° litinový krb, který je na úvodních fotkách, jsme museli bohužel vyměnit za méně originální, zato však praktičtější krb Jotul se širokým prosklením.

 

Cena pokoje závisí na aktuální sezoně (vedlejší, hlavní, top sezona) a obsazenosti pokoje, konkrétní cenu naleznete při zadání termínu pobytu do rezervačního systému v sekci ONLINE REZERVACE.  V hlavní sezoně satndardně nepřijímáme na víkendy jednodenní rezervace. Děkujeme za pochopení. Pro individuální nabídku (skupiny, firemní akce, svatby apod.) nás prosím kontaktujte, pokusíme se najít vhodné řešení na míru. 

 

obsazenost

všední dny ve vedlejší sezoně

(říjen až březen)

 

víkendy ceoročně a hlavní sezona

(duben až září, kromě festivalu Prázdniny v Telči)

 

top sezona

(festival Prázdniny v Telči, Vánoce)

2 osoby / noc 2000 Kč   2200 Kč   2400 Kč
3 osoby / noc 2500 Kč   2700 Kč   2900 Kč
4 osoby / noc na dotaz   na dotaz   na dotaz
Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510 - Tereza 

     (+420) 731 604 644 - Květa

  pension@kamenne-slunce.cz

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník