Apartmán

Apartmán je ... zkrátka speciální. Otevřená podkrovní dispozice, masážní vana v prostoru, krb, podlaha z původních půdových dlaždic. Tohle místo si Vás získá. Manželská postel přímo "pod hvězdami" v podobě čtveřice střešních oken rovnou do nebe, odpočinkový koutek pod šikminou s TV, volitelná přistýlka v podobě samostatného lůžka. Pokoj tak můžete navštívit nejen ve dvou, ale i s rodinou nebo přáteli. Kapacita pokoje je 3 plnohodnotná lůžka, 4 lůžko (rozkládací pohovka) je možné využít po dohodě jako přistýlku. Na pokoji je koupelna se sprchovým koutem a také vybavená kuchyně s vestavnou lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a malou sklokeramickou varnou deskou.

 

Náš industriální 360° litinový krb, který je na úvodních fotografiích pokoje, jsme museli po sezoně 2020 vyměnit za méně originální, zato však praktičtější krb Jotul se širokým prosklením. Věříme, že si pohled do plamenů užijete stejně a oceníte o něco více prostoru v pokoji ... 

 

Cena pokoje se v průběhu roku mění a závisí na aktuální sezoně (vedlejší, hlavní, top sezona), jedná -li se o víkendový pobyt nebo všední dny a také záleží na obsazenosti pokoje. Orientační ceny: 2500 Kč /2 osoby /noc, 3000 Kč /3 osoby /noc. Konkrétní cenu naleznete při zadání termínu pobytu a počtu osob do rezervačního systému v sekci ONLINE REZERVACE.  

 

Na Apartmán v současné době nepřijímáme jednodenní rezervace. Děkujeme za pochopení.

 

Pro individuální nabídku (skupiny, firemní akce, svatby apod.) nás prosím kontaktujte, pokusíme se najít vhodné řešení na míru. 

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník