Apartmán s vířivkou a krbem

V podkroví domu se nachází také stylový dvoulůžkový apartmán s otevřenou dispozicí. Přímo v prostoru pokoje se nachází vířivá vana pro dva a krb. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a kuchyňka vybavená lednicí, varnou deskou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. 

 

Online rezervace ubytování

Dvoulůžkový pokoj

V podkroví penzionu se nachází 4 dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a jeden dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Dvoulůžkové pokoje jsme vybavili prodlouženými péřovými přikrývkami a péřovými polštáři, protože tak se spí nejlépe i nám samotným... Pokud si dáváte přednost dutému vláknu, napište prosím tento požadavek do poznámky ve Vaší objednávce.

 

Online rezervace ubytování

Studio - rodinný čtyřlůžkový pokoj

Studio je čtyřlůžkový (nejen) rodinný pokoj v prvním patře penzionu. Je vybaven manželskou postelí, dvěma oddělenými lůžky a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Z oken je výhled do Palackého ulice na věž sv. Ducha a šikmý výhled na náměstí Zachariáše z Hradce. V pokoji je jídelní stůl, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a dřezem. Není zde varná deska, k vaření můžete využít kuchyňku, která je součástí společenské místnosti ve stejném patře. Pro nerušený spánek jsme přidali zatemňovací závěsy a v postelích na Vás budou čekat prodloužené přikrývky.

 

Online rezervace ubytování

Penzion Kamenné slunce

  Palackého 27, 588 56 Telč

  (+420) 732 193 510(+420) 731 604 644

  pension@kamenne-slunce.cz / kamenneslunce@gmail.com

  facebook

  instagram

 

Bavte se v okolí penzionu

97 m Náměstí Zachariáše z Hradce / 350 m Zámek Telč / 600 m zámecký park / 1,4 km rozhledna Oslednice / 1,5 km Židovský hřbitov / 1,4 km rybník Roštejn / 9,5 km Velký pařezitý rybník